partneři GEOtest MTBS OMOshop Platzangst Polaris KASK Lupine Dámy na kole Llentab

Aktuality TREK Bike Night series 2015

01.11.2015 / 21:43:01

Night Riders !

Zase jste to zvládli, přestože počasí na první dva závody nebylo zdaleka ideální. O to větší bylo pro nás potěšení sledovat, jak jste na tratích seriálu TREK Bike Night bojovali. Nyní, pár dní po závodech, když jsme si trochu vydechli a trochu se také sami projeli na kolech, se už vlastně těšíme na příští rok! Pokud se nestane nic neočekávaného, můžete si na říjen 2016 zapsat svůj oblíbený středeční program. Máme v hlavách nějaké nové nápady, tak uvidíme co se nám podaří zrealizovat.

Než Vás necháme vydechnout, musíme ještě na tomto místě poděkovat sponzorům. Bez jejich přízně by se naše noční řádění nemohlo uskutečnit a to by Vás jistě mrzelo. Takže se podívejte na jejich stránky a pokud tam najdete něco co Vás zaujme, tak podpořte zase Vy je. Oni to jistě ocení a příště budou mít prostředky na to, aby podpořili nějakou bohulibou akci. Náš-Váš seriál sponzorovala společnost Bretton s.r.o., dovozce kol TREK, která by neměla uniknout Vaší pozornosti, až budete uvažovat o upgrade Vašeho vybavení. Pokud si budete chtít postavit sklad, fitko nebo třeba kancelářskou budovu, tak si vzpomeňte na LLENTAB. Nejenže staví pěkné věci, ale její majitel i zaměstnanci také jezdí na kolech. Stejný případ je i společnost ASEKO. Majitel je triatlonista, který se může pyšnit titulem Ironman. Jeho firma vyrábí a dodává bazénové technologie do celé Evropy a část peněz věnuje i na Vaše noční řádění, přestože by za ně mohl jít několikrát na dobrou večeři. Naše díky patří také společnosti GEOtest, která dlouhodobě podporuje naše aktivity, stejně tak jako OMOSHOPu, jednomu z nejmenších velkoobchodů na světě, který se zabývá distribuci značek KASK, PLATZANGST a POLARIS. I v OMOshopu by ocenili nějaký nákup, zejména, když pro Vás připravili do 7.11. vyjímečnou akci. Také čtěte pravidelně MTBS a Dámy na kole. Dozvíte se tam spoustu zajímavého a pokud si budete chtít posvítit na cestu, tak si pište, že LUPINE je opravdu top mezi světly.

Naše pořadatelská parta ve složení Kája, Jana, Helča, Martin, Zbyňda, Ondra a já se na Vás bude těšit. Kája se mnou, doufám, ještě vydrží a bude mou oporou i korektorkou i v roce 2016. 

Mějte se fajn a neobjednávejte si nic v čínských eshopech. Ty tady žádné závody sponzorovat nebudou!!!

S úctou PP

samozvaný ředitel

26.10.2015 / 23:46:38

UF. Tak trať je již označená z 95 %. Na značení jsou použity malé bílé reflexní čtverečky umístěné převážně blízko u země. Ve výšce jsou umístěny jen tehdy, když to vyžaduje relief terénu. Při průjezdu obcí Točná budou použity navíc reflexní šipky. Větší nalepovací čtverce, na které jste zvyklí, jsou použity jen tam kde je třeba dávat obzvlášť pozor. Trať byla dnes prověřena ( po předchozím schválení Ředitelkou ředitele) mým bratrem a Melounem. Značení funguje a čas očekávejte o cca 30 delší než v minulých závodech. Zítra ještě pár dodělávek a start ( slavnostní od Sváry v 19h).

Kromě moučníku který si můžete prohlédnout na FB je pro Vás připraveno také rizoto a polévka.

Počasí vypadá velmi slušně - suchý závod, ale počítejte zejména při návratu v údolí Komořanského potoka s vlhkými kořeny. 

Mapu trati už zveřejňovat nebudu, stejně si ji nestačíte projet. jen prozradím, že je ze 70% stejná jako předloni. Pro orientaci v prostoru Vám nabízím naši sobotní sobotní vyjížďku s Kájou, na níž jsme projeli velkou část trati. 

Parkovací místa jsou přímo u hospody nebo u plotu golfového klubu.

Pro jistotu ještě adresa kam se máte dostavit. 

Vemte si zámky na kola atˇnejste ve stresu a můžete si v klidu užít večírek.

Těšíme se na Vás

pp a kp

 

25.10.2015 / 20:12:54

Mílí závodníci,

blíží se finálový závod naší Vaší noční série. Je tedy nejvyšší čas začít Vám pouštět nějaké informace. Mapka se souřadnicemi zázemí a startu závodu je ZDE. Trať jsem značil dnes od 10 do 17 hodin a zítra to snad dodělám. Jak asi víte, bude to jeden okruh o délce cca 25km. Z toho důvodu je značení jiné než na jaké jste byli dosud zvyklí. Není tolik viditelné za dne, ale v noci to bude OK. Od místa registrace a také Cíle, pojedeme po cyklostezce až na místo startu společně. Do cíle pojedete tou samou trasou, ale v protisměru. Cyklostezka NEBUDE pro závod zavřená !!! Na okruhu také budete dvakrát křížit hlavní silnici !!! Závod se jede za plného provozu takže na těchto místech opatrně !!! NEBUDOU regulována !!! Při zpáteční cestě pojedete cca 200m z kopce po ulici Komořanská a budete z ní odbočovat vlevo do ulice U Soutoku. V tomto úseku ( Komořanská) je vyvěšena žlutá vlajka - tedy je zakázáno předjíždět jiné závodníky z důvodu bezpečnosti !!!  

Vzhledem k délce okruhu a jeho charakteru tentokrát nedoporučuji start dětí pod 15 let. Pokud přesto na závod budete chtít své dítko přihlásit, budeme vyžadovat Vaši asistenci. Nezapomeňte si věci na opravy defektů a nářadí. Budete dost daleko od cíle. Do svých mobilních telefonů, které si také vemte s sebou, si uložte moje číslo 774530395 a v případě nehody či zranění mi volejte. Pro toho kdo píchne a nebude mít pumpičku nejedeme !!! 

Abych Vás jen neděsil, ale také Vám sdělil nějaký pozitivní důvod proč přijít závodit, tak tedy třeba, že po závodě je pro Vás připraveno tříchodové menu.

Těšit se také můžete na opravdu bohatou tombolu a také si budete moct koupit nebo objednat nějaké oblečení na chladné počasí od KASK , Polaris nebo PLATZANGST za mimořádných podmínek. Sleva 40% na KASK a 30% na Polaris a PLATZANGST platí na den závodu a od něj do konce dalšího týdne - tedy do 1.11.2015 24:00. Sleva se počítá z běžných MOC cen. Pokud je něco slevněno více platí pochopitelně nižší cena. Vaším tajným heslem je Vaše startovní číslo, které napíšete do poznámky při objednávce. Nědeste se , že se sleva neobjeví již při objednání- musím ji dopočítat ručně.

To už myslím pro dnešek stačí.

Buďte dobří.

pp 

22.10.2015 / 13:33:31

Výsledky třetího a po třetím závodě ZDE

20.10.2015 / 14:22:40

Čas třetího závodu se přiblížil a tak Vám musím napsat pár organizačních pokynů a upozornit Vás na některá nezvyklá úskalí, která se tohoto závodu budou týkat.

 Na této mapce http://mapy.cz/s/m3ee  najdete všechny důležité záchytné body. Jak jsem již psal. Registrace , jídlo i vyhlášení výsledků je v restauraci u Čámrse v Cholupicích. Do Cholupic je v současnosti( včera) zavřená silnice od Písnice. Je tam nový asfalt a je průjezdná ( včera),ale je na ní pořád zákaz, byť hojně místními porušovaný. Zítra ráno zjistím aktuální stav a budu Vás informovat přes FB. Start a cíl okruhu je zmapky také jasně patrný. Mapa trati je zde https://connect.garmin.com/modern/activity/932624860

Je tedy nutné počítat s nějakým časem na přesun od hospody na start. Tento přesun NEBUDE !!! organizován. Po startu nepojede hned na okruh ale pojede se ještě zaváděcí kolečko.

Trať jsme včera označili reflexními čtverečky a šipkami. Některé úseky budou vymlíkované, ale to budeme dělat až zítra. Na trati jsou oproti loňsku drobné změny vynucené okolnostmi. Nejdůležitější je ta, že jediný pořádný kopec na trati je přehrazen padlým stromem a trať před ním uhýbá doleva a již se na něj NEVRACÍ, ale pokračuje stále mírně vlevo až Vás přivede na asfaltku do místa startu. Další je ta, že po sjezdu směrem do Komořan se vymletý potok letos objíždí zleva. 

Počasí na zítřek vypadá zatím relativně slušně, tak se na Vás těšíme.

pp & spol. 

19.10.2015 / 09:40:17

Vážení noční jezdci,

původně jsem Vám chtěl již nyní představit trasu 3 závodu naší Vaší TBN, ale v pátek mě přepadla zlá, záludná a těžká choroba. Po dvoudením zápase s rýmou nyní vyrážím značit trať. Ta bude téměř totožná s minulými ročníky, jen bohužel díky tomu, že naše původní tradiční zázemí v Komořanech je zavřené, jsme nuceni přenést centrum závodu do Cholupic, do restaurace U Čámrse. O podrobnostech Vás budu informovat ještě dnes, tak si odpočinňte v práci po jistě namáhavém spportovním víkendu a večer se ozvu s dalšími informacemi.

  pp

13.10.2015 / 23:49:24

Ahoj,

týden uběhl rychle jako vždy a zítra se potkáme na druhém kole TBN. Vzhledem k předpovědi si vemte teplejší prádlo a raději i něco nepromokavého. V hospodě je objednaná horká polévka a rizoto, která Vás po závodě zahřeje. Zajištěno bude také mytí kol. Zatím je trať vysušená, takže i když bude pršet tak by trať neměla být v horším stavu než před týdnem. Dnes mi dorazilo zimní zboží od KASKu i POLARISu najednou a tak jsem se nedostal k označení trati den předem. Zítra však budu na trati již od dopoledne tak to bude OK. Náš tým bude připraven na prezentaci zase od 17:30. Ta bude na terase restaurace Na Šancích na adrese Turínská 1494/1. Jídlo a vyhlášení uvnitř v salonku.

mapa zde.

Pokud by jste si potřebovali chtěli koupit nějaké teplé oblečení, třeba merino triko nebo něco reflexního, tak budete mít možnost. OMOshop něco přiveze. Světla si tentokrát nebude možno půjčit na místě. Mužete zkusit buď  LUPINE nebo FENIX.

Ještě jedna důležitá zpráva pro veterány. Věkový koeficient jsme snížili ze 4s na 3s/km/rok, takže se šance soupeřů Orla z Kbel zvyšuje :-)

Těšíme se na Vás.

pp + crew 

05.10.2015 / 22:40:47

Milí noční jezdci a jezdkyně,

ještě před pár týdny bylo dost času a nejednou je pozítří start prvního závodu. Na FB stránce je od dnešního večera trasa prvního závodu. Zkušení vědí, ale nováčci mají možnost ji zítra projet. Nic zásadního se proti loňsku nezměnilo, jen drobné kosmetické úpravy. Značení tradičně reflexními , na špičku postavenými čtverečky a šipkami. Trať prvního závodu je udělaná na rozjetí, takže se dá jet i na oči, ale přesto je na ní pár míst, kde se opatrnost vyplatí. Pokud to myslíte s naším seriálem vážně tak Vám doporučuji zaplatit startovné na všechny závody, protože to prostě přijde nejlevněji - viz propozice. Pokud váháte , dejte si první a když se Vám to bude líbit můžete po závodě doplatit zbytek - bohužel už pro Vás nebudeme mít dárek, ale i tak ušetříte. Pokud neváháte, ale jen nestíháte tak je možné zaplati všechny závody i na místě při prezentaci na Hostivař I. V prvním závodě na nás čekají skromné podmínky, ale bufik pana Vokurky je s námi od začátku našich akcí na Hostivaři, tak je to taková tradice. Na dalších závodech si již budeme užívat luxusu vytápěných místností :-).

K trati prvního závodu je třeba říct ještě jednu důležitou věc. Sport má plnit také úlohu výchovnou. Tuto složku naplňujeme tím, že trať není okruh, ale osmička a tedy v průběhu závodu se budete na trati křížit. Není to nic hrozného, jen to vyžaduje trochu ohleduplnosti a pozornosti. A hlavně dodržovat přednost zprava !!!

Náš tým pod vedením mé ředitelky Káji se na Vás již těší. Ve středu večer uvidíme na Hostivaři - prezentace je zde:  TREK Bike Night no.1 prezentace

Live a little