partneři GEOtest MTBS OMOshop KASK Lupine Dámy na kole Genova Bohemia

Aktuality TREK Bike Night series 2017

06.11.2017 / 23:49:37

Je dobojováno a zbývá napsat pár řádek na zhodnocení a hlavně poděkování všem, co si to zasloužili. Nuže do toho.

Kdo letos nepřijel na naše noční ježdění, udělal vážnou chybu, protože Perun nám byl nakloněn a počasí bylo vpravdě za odměnu. Po dvou propršených ročnících jsme si mohli užívat suché, nebo jen lehce zavlhlé stezky v Hostivaři i na Točné. Tradiční tratě doznaly jen dílčích změn s veskrze pozitivním ohlasem. Měl jsem, jako ostatně každoročně, větší plány, ale jako vždy se podzim přiblížil tak rychle. No a v říjnu už jen stačím značit, značit a značit a do toho sekat, čistit, vozit,stavět a pak zase uklízet. Ale baví mne to. A baví mne to právě proto, že to baví Vás.

Zrovna tak to baví Janu, Helču, Zbynďu i Martina, jinak by to se mnou zase netáhli i letos. Letos mi pomáhal i dočasný navrátilec z NZ Petr jr. a videjka pro Vás vytvářela Kačka. A samozřejmě  moje žena Kája! Vždyť i ředitel potřebuje řídit. Všem jmenovaným moc děkuju a doufám, že budou na svých místech i v roce 2018. Letos chci speciálně poděkovat Michalovi Janatovi, bikerovi známému pod přezdívkou Blue. Už léta nám vytváří weby, vytváří grafické návrhy a trpělivě koriguje mé představy o tom co je hezké.

O to, že se tento unikátní seriál nočních závodů může pořádat se zasloužily svým příspěvkem společnosti ASEKO, GENOVA Bohemia a GEOtest. Podívejte se na jejich webovky a pokud něco z jejich nabídky potřebujete, poděkujte jim tím, že u nich utratíte nějaké peníze. Za svou dlouholetou podporu našeho seriálu si to zaslouží a příští rok Vám třeba zase budou platit pozávodní večeře. Svým dílem přispěla na Vaše řádění i Městská část Praha 15. Dámám z odboru sportu také děkuji.

No pak jsou tu TREK a také internetový obchod OMOshop. Hlavní partneři, kteří jsou spojeni s naším nočním seriálem od samotného začátku, tedy již 6 let.

Poděkování patří také závodníkům a vašim doprovodům, protože jste podstatnou součástí seriálu TREK Bike night a Vaše spokojenost se promítá do celkové atmosféry akce.

Ročník 2017 je za námi a já se již teď těším na rok 2018. Tak zase v říjnu.

 

26.10.2017 / 10:52:36

Tak tady máte slibované video a užijte si to, jako by to bylo včera! 

 

 

01.10.2017 / 21:08:28

Ahoj Noční jezdci!

Letí to rychleji než bych si přál a tak je to opravdu již za dveřmi. Mám na mysli čas a Naši Vaši TBNS. Ve středu se sejdeme na Hostivařské přehradě a věřím, že úspěšně zahájíme letošní ročník TREK Bike Night Series. Správci lesů nám zůstali nakloněni, stejně jako dlouholetí partneři seriálu. TREK, GEOtest, ASEKO, OMOshop a Lupine jsou s námi již od začátku a toho si velmi vážím a děkuji již předem. Letos přibyl nový partner, společnost GENOVA Bohemia - velkoobchod s instalačním materiálem a koupelnové studio, který nahradil jednoho odpadlíka. O časomíru se bude starat osvědčená firma Apachi. 

Tratě prvních dvou závodů jsou připravené stejně jako celá parta která to s námi táhne již řadu let.

Tak se na Vás těšíme.

za TBNS Crew

Petr s. director

  

10.08.2017 / 09:48:48

Ahoj,

máme online odkaz na přihlášku a startovku!